Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Soccer socks
Код на производ:
(UMEFX193056001-05)
UMBRO

UMBRO Soccer socks

Претходна цена
490 ДЕН
Моментална цена
490 ДЕН
Цена со попуст
294 ДЕН
Заштеда: 196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3032 30-32
  • 3335 33-35
  • 3638 36-38
  • 3941 39-41
  • 4244 42-44
  • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3032 30-32
3335 33-35
3638 36-38
3941 39-41
4244 42-44
4547 45-47
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Чорапи UMEFX193056001-02
294 ДЕН
Заштеда 40%
490 ДЕН
Помош