Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
adidas Bp Bos New
Код на производ:
(HM5027)
adidas

adidas Bp Bos New

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas детскиот ранец за тренинг е идеален избор за носење спортска опрема и мали реквизити. Направен е од најмалку 60% рециклирана содржина и е само едно од решенијата за борба против пластичниот отпад. Направете нешто добро за планетата правејќи добро за себе. Едноставен и практичен, подеднакво ги задоволува потребите и на момчињата и на девојчињата, па можете да го споделите со вашиот брат или сестра. Со капацитет од 11,5L, има доволно простор и џебови за лесно складирање. Прилагодливите ленти за рамо со мрежеста постава за носење и ремен околу градите даваат можност за одредување на висината според возраста на детето. Спецификација: Детски ранец за тренинг Димензии: 10cm x 34cm x 25cm Прилагодливи ремени Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas детскиот ранец за тренинг е идеален избор за носење спортска опрема и мали реквизити. Направен е од најмалку 60% рециклирана содржина и е само едно од решенијата за борба против пластичниот отпад. Направете нешто добро за планетата правејќи добро за себе. Едноставен и практичен, подеднакво ги задоволува потребите и на момчињата и на девојчињата, па можете да го споделите со вашиот брат или сестра. Со капацитет од 11,5L, има доволно простор и џебови за лесно складирање. Прилагодливите ленти за рамо со мрежеста постава за носење и ремен околу градите даваат можност за одредување на висината според возраста на детето.
Спецификација:

 • Детски ранец за тренинг
 • Димензии: 10cm x 34cm x 25cm
 • Прилагодливи ремени
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош