Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
Код на производ:
(DC4244-010)
NIKE

NIKE HERITAGE

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike HERITAGE е унисекс ранец, функционален и квалитетен, идеален за секој ден. Овој Nike ранец совршено се вклопува со која било ваша комбинација. Неговата пространа главна преграда е доволно голема и може да собере лаптоп од 15 инчи, така што вашиот компјутер ќе ви биде секогаш при рака. Прерамките за рамо се зајакнати и удобни и лесно се прилагодуваат, така што овој ранец многу лесно се прилагодува на вашите потреби, а на горниот дел од ранецот има рачка за лесно носење. Има два џебови со патент за лесно и безбедно складирање на работите како и простор за шише. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна. Спецификација: Унисекс ранец Волумен: 25L Димензии: 43cm x 30cm x 15cm Прилагодливи ремени за рамо Главна преграда за лаптоп Два џебови со патент Nike лого Рачка за лесно носење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike HERITAGE е унисекс ранец, функционален и квалитетен, идеален за секој ден. Овој Nike ранец совршено се вклопува со која било ваша комбинација. Неговата пространа главна преграда е доволно голема и може да собере лаптоп од 15 инчи, така што вашиот компјутер ќе ви биде секогаш при рака. Прерамките за рамо се зајакнати и удобни и лесно се прилагодуваат, така што овој ранец многу лесно се прилагодува на вашите потреби, а на горниот дел од ранецот има рачка за лесно носење. Има два џебови со патент за лесно и безбедно складирање на работите како и простор за шише. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Волумен: 25L
 • Димензии: 43cm x 30cm x 15cm
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Главна преграда за лаптоп
 • Два џебови со патент
 • Nike лого
 • Рачка за лесно носење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош