Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
Код на производ:
(CW9300-530)
NIKE

NIKE Sportswear Futura 365

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Futura 365 е женска торба со класичен изглед и безвременска функционалност. Внатрешната преграда и задниот џеб со патент ви овозможуваат одлично да ги организирате вашите работи, додека прилагодливиот ремен ви овозможува совршено прилагодување додека сте во движење. Сè што ќе спакувате во оваа торба ќе ви биде безбедно и на дофат на раката. Издржливата полиестерска ткаенина и обезбедува долготрајност на оваа модерна торба. Изработена е од ткаенина која содржи најмалку 75% рециклиран материјал. Спецификација: Женска lifestyle торба Димензии: 22cm x 5cm x 15cm Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Futura 365 е женска торба со класичен изглед и безвременска функционалност. Внатрешната преграда и задниот џеб со патент ви овозможуваат одлично да ги организирате вашите работи, додека прилагодливиот ремен ви овозможува совршено прилагодување додека сте во движење. Сè што ќе спакувате во оваа торба ќе ви биде безбедно и на дофат на раката. Издржливата полиестерска ткаенина и обезбедува долготрајност на оваа модерна торба. Изработена е од ткаенина која содржи најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Женска lifestyle торба
 • Димензии: 22cm x 5cm x 15cm
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош