Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
NIKE HERITAGE
Код на производ:
(DB0490-068)
NIKE

NIKE HERITAGE

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобноста и ременот што лесно се прилагодува е добра причина да ја купите Nike Heritage торбицата за половината. Главната преграда ви дава простор за безбедно складирање на телефонот или паричникот, додека помалите џебови за ситници на задната страна го олеснуваат пристапот до работите како што се вашите клучеви. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклиран полиестер. Двојниот патент на главната преграда ги прави работите лесно достапни, додека двојниот патент на задната страна, исто така, безбедно ги чува вашите неопходни работи. Спецификација: Унисекс торбица за половина Димензии: 41cm x 10cm x 15cm Волумен: 3L Материјал: 100% најлон.
Подетално

Удобноста и ременот што лесно се прилагодува е добра причина да ја купите Nike Heritage торбицата за половината. Главната преграда ви дава простор за безбедно складирање на телефонот или паричникот, додека помалите џебови за ситници на задната страна го олеснуваат пристапот до работите како што се вашите клучеви. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклиран полиестер. Двојниот патент на главната преграда ги прави работите лесно достапни, додека двојниот патент на задната страна, исто така, безбедно ги чува вашите неопходни работи.
Спецификација:

 • Унисекс торбица за половина
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Волумен: 3L
 • Материјал: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош