Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
ESSENTIALS LOGO
Код на производ:
(GN2014)

ESSENTIALS LOGO

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Патувајте полелсно до работа со adidas ESSENTIALS LOGO унисекс ранецот. Внатрешната преграда го одвојува вашиот лаптоп од останатите работи што ги носите во него. Страничните џебови и предниот џеб со патент се одлично место за сите оние мали нешта што сакате секогаш да ги имате при рака. Прилагодете ги вградените ремени за на рамо и целосно приспособете го овој ранец на вашите потреби. Овој производ е направен од Primegreen, низа рециклирани материјали со високи перформанси. Спецификација: Унисекс ранец – lifestyle Димензии: 46 cm x 26,5 cm x 16 cm Волумен: 22,5 L Прилагодливи ремени за рамо Преден џеб со патент Мрежести странични џебови Внатрешна преграда за лаптоп Primegreen Материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Патувајте полелсно до работа со adidas ESSENTIALS LOGO унисекс ранецот. Внатрешната преграда го одвојува вашиот лаптоп од останатите работи што ги носите во него. Страничните џебови и предниот џеб со патент се одлично место за сите оние мали нешта што сакате секогаш да ги имате при рака. Прилагодете ги вградените ремени за на рамо и целосно приспособете го овој ранец на вашите потреби. Овој производ е направен од Primegreen, низа рециклирани материјали со високи перформанси.
Спецификација:

 • Унисекс ранец – lifestyle
 • Димензии: 46 cm x 26,5 cm x 16 cm
 • Волумен: 22,5 L
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Преден џеб со патент
 • Мрежести странични џебови
 • Внатрешна преграда за лаптоп
 • Primegreen
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Jasmina
   Jasmina

   13.05.2023. 18:16

  Слични производи

  Помош