Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumpman Snake
NIKE Jumpman Snake
NIKE Jumpman Snake
NIKE Jumpman Snake
NIKE Jumpman Snake
NIKE Jumpman Snake
Детски сет
Код на производ:
(25B307-X24)
NIKE

NIKE Jumpman Snake

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JUMPMAN SNAKE е детски комплет за девојчиња кој вклучува маица и хеланки. Од едноставен и намален до разигран изглед, секој ден е нова можност за комбинирање и играње со стилови. Мекиот памучен материјал е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации. Копчето на рамото го олеснува облекувањето и соблекувањето на вашето бебе. Оваа маица се одликува со кратки ракави и има големо графичко лого на предната страна. Тесните и растегливи хеланки се исклучително удобни и му овозможуваат на вашето девојче слободно да се движи. Од активна игра до одмор и спиење, Nike JUMPMAN SNAKE детскиот комплет за бебиња ќе им ја обезбеди удобноста која ја заслужуваат. Дозволете им на вашите бебиња да го изразат својот спортски дух уште од мали нозе со носење на овој Nike комплет. Спецификација: Комплет за бебиња: маица и хеланки Состав: 95% памук и 5% еластин Графички принт на предната страна Кратки ракави Тесни хеланки.
Подетално

Nike JUMPMAN SNAKE е детски комплет за девојчиња кој вклучува маица и хеланки. Од едноставен и намален до разигран изглед, секој ден е нова можност за комбинирање и играње со стилови. Мекиот памучен материјал е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации. Копчето на рамото го олеснува облекувањето и соблекувањето на вашето бебе. Оваа маица се одликува со кратки ракави и има големо графичко лого на предната страна. Тесните и растегливи хеланки се исклучително удобни и му овозможуваат на вашето девојче слободно да се движи. Од активна игра до одмор и спиење, Nike JUMPMAN SNAKE детскиот комплет за бебиња ќе им ја обезбеди удобноста која ја заслужуваат. Дозволете им на вашите бебиња да го изразат својот спортски дух уште од мали нозе со носење на овој Nike комплет.
Спецификација:

 • Комплет за бебиња: маица и хеланки
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • Графички принт на предната страна
 • Кратки ракави
 • Тесни хеланки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Marica
   Marica

   23.04.2023. 17:51

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет NJ0544-001
  2.583 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 15B307-X24
  1.134 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.890 ДЕН
  Помош