Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nan Thrill Seeker
NIKE Nan Thrill Seeker
NIKE Nan Thrill Seeker
NIKE Nan Thrill Seeker
NIKE Nan Thrill Seeker
NIKE Nan Thrill Seeker
NIKE Nan Thrill Seeker
NIKE Nan Thrill Seeker
Код на производ:
(8A2968-U90)
NIKE

NIKE Nan Thrill Seeker

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV Унив.
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со прилагодлив заден ремен, заоблен раб и графичко Swoosh лого на предната и задната страна, Nike NAN THRILL SEEKER детскиот унисекс качкет е совршен начин да го претставите вашиот омилен бренд. Се одликува со класичен дизајн со 6 панели. Дупките на панелите овозможуваат оптимален проток на воздух, а има и внатрешна лента за пот, која лесно ја апсорбира влагата и обезбедува свежина. Адаптибилниот ремен на задната страна овозможува лесно прилагодување. Класичниот, намален дизајн овозможува овој качкет лесно да се вклопи во сите комбинации на облека на вашето дете. Спецификација: Дизајн со 6 панели Дупки во панелите Заоблен раб Прилагодлив заден ремен Внатрешен ремен за пот Состав : 100% памучен кепер.
Подетално

Со прилагодлив заден ремен, заоблен раб и графичко Swoosh лого на предната и задната страна, Nike NAN THRILL SEEKER детскиот унисекс качкет е совршен начин да го претставите вашиот омилен бренд. Се одликува со класичен дизајн со 6 панели. Дупките на панелите овозможуваат оптимален проток на воздух, а има и внатрешна лента за пот, која лесно ја апсорбира влагата и обезбедува свежина. Адаптибилниот ремен на задната страна овозможува лесно прилагодување. Класичниот, намален дизајн овозможува овој качкет лесно да се вклопи во сите комбинации на облека на вашето дете.
Спецификација:

 • Дизајн со 6 панели
 • Дупки во панелите
 • Заоблен раб
 • Прилагодлив заден ремен
 • Внатрешен ремен за пот
 • Состав : 100% памучен кепер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош