Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION Action Skateboard
ACTION Action Skateboard
ACTION Action Skateboard
ACTION Action Skateboard
Код на производ:
(SH-707)
ACTION

ACTION Action Skateboard

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Круг околу маалото, возење по паркот или покрај река, со овој скејт ќе стане вистинско уживање. Удобноста и издржливоста се неговите главни перформанси..
Подетално

Круг околу маалото, возење по паркот или покрај река, со овој скејт ќе стане вистинско уживање. Удобноста и издржливоста се неговите главни перформанси.

Карактеристика Вредност
Категорија Скејт
Категорија Опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M M
L L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош