Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Favorite
Код на производ:
(1369211-676)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Favorite

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA Унив.
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Favorite женскиот ранец за тренинг е омилен со причина. Цврст е, во него можете да ги спакувате сите потребни работи и дава убаво чувство на грбот. Главната преграда се затвора со врвка за влечење и има преклоп, додека двата предни џебови се прицврстени со затворање со патент. Има преграда за лаптоп од 13 инчи, неговата големина и ергономската форма се специјално дизајнирани за женски грб. Повеќнаменските начини на носење ви овозможуваат да се вклопите во сите стилови што ги сакате. Спецификација: Главна преграда Два предни џебови 13” преграда за лаптоп.
Подетално

Under Armour Favorite женскиот ранец за тренинг е омилен со причина. Цврст е, во него можете да ги спакувате сите потребни работи и дава убаво чувство на грбот. Главната преграда се затвора со врвка за влечење и има преклоп, додека двата предни џебови се прицврстени со затворање со патент. Има преграда за лаптоп од 13 инчи, неговата големина и ергономската форма се специјално дизајнирани за женски грб. Повеќнаменските начини на носење ви овозможуваат да се вклопите во сите стилови што ги сакате.
Спецификација:

 • Главна преграда
 • Два предни џебови
 • 13” преграда за лаптоп

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA Унив.
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош