Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
Код на производ:
(SHN-102)
ACTION

ACTION Action

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Action е детски скејтборд за момчиња со интересен дизајн. Ламелираната јаворна плоча е нагласена на задната страна со впечатлива графика. Алуминиумската шасија и PVC тркалата обезбедуваат стабилност и му овозможуваат на вашето момче да ги покаже најдобрите перформанси. Без разлика дали се почетници или искусни скејтери, со Action детскиот скејтборд за момчиња, секое малечко ќе стане вистинска ѕвезда на теренот. Спецификација: Големина на табла: 79 cm x 20 cm Материјал: ламелиран јавор Griptape површина на плочата Графика на задниот дел Длуминиумска шасија PVC тркала - 50x36mm ABEC-5 лежиште PVC амортизер Максимална тежина на корисникот: 80 kg Тежина на скејтборд: 2,13 kg.
Подетално

Action е детски скејтборд за момчиња со интересен дизајн. Ламелираната јаворна плоча е нагласена на задната страна со впечатлива графика. Алуминиумската шасија и PVC тркалата обезбедуваат стабилност и му овозможуваат на вашето момче да ги покаже најдобрите перформанси. Без разлика дали се почетници или искусни скејтери, со Action детскиот скејтборд за момчиња, секое малечко ќе стане вистинска ѕвезда на теренот.
Спецификација:

 • Големина на табла: 79 cm x 20 cm
 • Материјал: ламелиран јавор
 • Griptape површина на плочата
 • Графика на задниот дел
 • Длуминиумска шасија
 • PVC тркала - 50x36mm
 • ABEC-5 лежиште
 • PVC амортизер
 • Максимална тежина на корисникот: 80 kg
 • Тежина на скејтборд: 2,13 kg

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Скејт
  Основна поделба Опрема
  Пол Деца-момчиња
  Намена Скејтинг
  Бренд ACTION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош