Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
UNDER ARMOUR UA ARMOURDRY RUN CREW
Код на производ:
(1361156-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA ARMOURDRY RUN CREW

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
817 ДЕН
Заштеда: 273 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 30-34
 • YSM 23-26
 • SM 34-38
 • S 34-38
 • YMD 27-30
 • MD 38-42
 • M 38-42
 • YLG 30-34
 • YXL 34-38
 • LG 42-44
 • L 42-44
 • XL 45-47
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 30-34
YSM 23-26
SM 34-38
S 34-38
YMD 27-30
MD 38-42
M 38-42
YLG 30-34
YXL 34-38
LG 42-44
L 42-44
XL 45-47
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 30-34
YSM 23-26
SM 34-38
S 34-38
YMD 27-30
MD 38-42
M 38-42
YLG 30-34
YXL 34-38
LG 42-44
L 42-44
XL 45-47
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош