Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JAN CURVE BRIM ADJUSTABLE HAT
NIKE JORDAN JAN CURVE BRIM ADJUSTABLE HAT
NIKE JORDAN JAN CURVE BRIM ADJUSTABLE HAT
NIKE JORDAN JAN CURVE BRIM ADJUSTABLE HAT
Код на производ:
(9A0569-R78)
NIKE

NIKE JORDAN JAN CURVE BRIM ADJUSTABLE HAT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 Унив.
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE Унив.
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комплетирајте го изгледот на вашето дете со Nike Jordan детскиот lifestyle качкет. Направен е од пријатен памучен материјал а конструкцијата од шест панели дава класичен изглед. Прилагодливиот ремен на задната страна овозможува совршено вклопување, додека Jordan Jumpman Air логото кое се наоѓа напред дава препознатлив спортски изглед. Спецификација: Конструкција со шест панели Заоблен визир Прилагодлив ремен Материјал: 100% памук Боја: Црвена .
Подетално

Комплетирајте го изгледот на вашето дете со Nike Jordan детскиот lifestyle качкет. Направен е од пријатен памучен материјал а конструкцијата од шест панели дава класичен изглед. Прилагодливиот ремен на задната страна овозможува совршено вклопување, додека Jordan Jumpman Air логото кое се наоѓа напред дава препознатлив спортски изглед.

Спецификација:

 • Конструкција со шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1 Унив.
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Комплетирајте го изгледот на вашето дете со Nike Jordan детскиот lifestyle качкет. Направен е од пријатен памучен материјал а конструкцијата од шест панели дава класичен изглед. Прилагодливиот ремен на задната страна овозможува совршено вклопување, додека Jordan Jumpman Air логото кое се наоѓа напред дава препознатлив спортски изглед.

Спецификација:

 • Конструкција со шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1 Унив.
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 9A1795-650
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилаго...
893 ДЕН
Заштеда 25%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 9A0128-R78
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилаго...
1.190 ДЕН
Помош