Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
Код на производ:
(9A0569-023)
NIKE

NIKE JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 Унив.
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE Унив.
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комплетирајте го изгледот на вашето дете со Nike Jordan детскиот lifestyle качкет. Направен е од пријатен памучен материјал а конструкцијата од шест панели дава класичен изглед. Прилагодливиот ремен на задната страна овозможува совршено вклопување, додека Jordan Jumpman Air логото кое се наоѓа напред дава препознатлив спортски изглед. Спецификација: Конструкција со шест панели Заоблен визир Прилагодлив ремен Материјал: 100% памук Боја: Црна .
Подетално

Комплетирајте го изгледот на вашето дете со Nike Jordan детскиот lifestyle качкет. Направен е од пријатен памучен материјал а конструкцијата од шест панели дава класичен изглед. Прилагодливиот ремен на задната страна овозможува совршено вклопување, додека Jordan Jumpman Air логото кое се наоѓа напред дава препознатлив спортски изглед.

Спецификација:

 • Конструкција со шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1 Унив.
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Комплетирајте го изгледот на вашето дете со Nike Jordan детскиот lifestyle качкет. Направен е од пријатен памучен материјал а конструкцијата од шест панели дава класичен изглед. Прилагодливиот ремен на задната страна овозможува совршено вклопување, додека Jordan Jumpman Air логото кое се наоѓа напред дава препознатлив спортски изглед.

Спецификација:

 • Конструкција со шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1 Унив.
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 9A1795-650
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилаго...
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 9A0128-R78
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилаго...
1.190 ДЕН
Помош