Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
NIKE W NK ONE TOTE
Код на производ:
(CV0063-010)
NIKE

NIKE W NK ONE TOTE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike One е женска спортска торба за вежбање, која ќе ви овозможи лесна организација. Дизајнирана е така што може да се носи во секоја пригода, на тренинг, на училиште или на работа. Исклучително е лесна и има простор за се што ви треба во текот на денот, од лаптоп, јога мат и опрема за тренинг. Пространата главна преграда е со патент, така што вашите работи ќе бидат безбедни. Дополнителните странични џебови со патент се идеални за вашите најважни ситници. Можете да ја носите преку рамо или во рака, што најмногу ви одговара. Спецификација: Главната преграда е со патент Преграда за лаптоп Надворешни џебови со патент Димензии: 38cm x 53cm x 13cm Состав на материјал: 100 % полиестер .
Подетално

Nike One е женска спортска торба за вежбање, која ќе ви овозможи лесна организација. Дизајнирана е така што може да се носи во секоја пригода, на тренинг, на училиште или на работа. Исклучително е лесна и има простор за се што ви треба во текот на денот, од лаптоп, јога мат и опрема за тренинг. Пространата главна преграда е со патент, така што вашите работи ќе бидат безбедни. Дополнителните странични џебови со патент се идеални за вашите најважни ситници. Можете да ја носите преку рамо или во рака, што најмногу ви одговара.

Спецификација:

 • Главната преграда е со патент
 • Преграда за лаптоп
 • Надворешни џебови со патент
 • Димензии: 38cm x 53cm x 13cm
 • Состав на материјал: 100 % полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike One е женска спортска торба за вежбање, која ќе ви овозможи лесна организација. Дизајнирана е така што може да се носи во секоја пригода, на тренинг, на училиште или на работа. Исклучително е лесна и има простор за се што ви треба во текот на денот, од лаптоп, јога мат и опрема за тренинг. Пространата главна преграда е со патент, така што вашите работи ќе бидат безбедни. Дополнителните странични џебови со патент се идеални за вашите најважни ситници. Можете да ја носите преку рамо или во рака, што најмногу ви одговара.

Спецификација:

 • Главната преграда е со патент
 • Преграда за лаптоп
 • Надворешни џебови со патент
 • Димензии: 38cm x 53cm x 13cm
 • Состав на материјал: 100 % полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош