Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
DISN PRINC BP
Код на производ:
(GU8814)
adidas

DISN PRINC BP

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.969 ДЕН
Заштеда: 219 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали вашето дете е на пат за училиште или на нова авантура со другарчињата, детскиот ранец adidas DISNEY PRINCESSES PRIMEGREEN ќе помогне секогаш да ги имаат најпотребните работи при рака. Ремените на рамената се прилагодливи и исклучително издржливи, додека пространата преграда со патент го прави овој модел практичен. Графиката од предната страна, која ги прикажува омилените принцези на Дизни, придонесува за атрактивниот изглед. Овој производ е направен од рециклирани Primegreen материјали со високи перформанси. Спецификации: • Унисекс детски ранец • Димензии: 11cm x 25cm x 34cm • Волумен: 12,5L • Преграда со патент • Вградени ремени • ©Disney • Primegreen • Состав: 100% рециклиран полиестер • Боја: Црна / Multicolor .
Подетално

Без разлика дали вашето дете е на пат за училиште или на нова авантура со другарчињата, детскиот ранец adidas DISNEY PRINCESSES PRIMEGREEN ќе помогне секогаш да ги имаат најпотребните работи при рака. Ремените на рамената се прилагодливи и исклучително издржливи, додека пространата преграда со патент го прави овој модел практичен.

Графиката од предната страна, која ги прикажува омилените принцези на Дизни, придонесува за атрактивниот изглед.

Овој производ е направен од рециклирани Primegreen материјали со високи перформанси.

Спецификации:

• Унисекс детски ранец

• Димензии: 11cm x 25cm x 34cm

• Волумен: 12,5L

• Преграда со патент

• Вградени ремени

• ©Disney

• Primegreen

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Црна / Multicolor

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали вашето дете е на пат за училиште или на нова авантура со другарчињата, детскиот ранец adidas DISNEY PRINCESSES PRIMEGREEN ќе помогне секогаш да ги имаат најпотребните работи при рака. Ремените на рамената се прилагодливи и исклучително издржливи, додека пространата преграда со патент го прави овој модел практичен.

Графиката од предната страна, која ги прикажува омилените принцези на Дизни, придонесува за атрактивниот изглед.

Овој производ е направен од рециклирани Primegreen материјали со високи перформанси.

Спецификации:

• Унисекс детски ранец

• Димензии: 11cm x 25cm x 34cm

• Волумен: 12,5L

• Преграда со патент

• Вградени ремени

• ©Disney

• Primegreen

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Црна / Multicolor

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош