Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
Ранец
Код на производ:
(CW9301-010)
NIKE

W NSW FUTURA 365 MINI BKPK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот ранец Nike Sportswear Futura е направен за секојдневна употреба. Направен е од минимум 55% рециклиран материјал, што докажува колку сме посветени за зачувувањето на животната средина. Подетално

Женскиот ранец Nike Sportswear Futura е направен за секојдневна употреба.

Направен е од минимум 55% рециклиран материјал, што докажува колку сме посветени за зачувувањето на животната средина.

Џебот поставен во внатрешноста на главниот оддел нуди простор за сите ваши најважни работи.

Ранецот има постава од кадифен материјал, така што вашите работи ќе бидат безбедни и нема да бидат оштетени додека сте во движење.

Носете сè што ви треба во текот на денот во женскиот ранец Nike Sportswear Futura.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 25cm x 20cm x 10cm
 • Странични џебови
 • Главен оддел со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: CW9301-010
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женскиот ранец Nike Sportswear Futura е направен за секојдневна употреба.

Направен е од минимум 55% рециклиран материјал, што докажува колку сме посветени за зачувувањето на животната средина.

Џебот поставен во внатрешноста на главниот оддел нуди простор за сите ваши најважни работи.

Ранецот има постава од кадифен материјал, така што вашите работи ќе бидат безбедни и нема да бидат оштетени додека сте во движење.

Носете сè што ви треба во текот на денот во женскиот ранец Nike Sportswear Futura.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 25cm x 20cm x 10cm
 • Странични џебови
 • Главен оддел со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: CW9301-010
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CK5727-068
Димензии: 48 cm x 30 cm x 15 cm
1.359 ДЕН
Заштеда 35%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5876-082
Димензии: 48 cm x 30 cm x 15 cm
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош