Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BOY'S BLITZING 3.0 CAP
BOY'S BLITZING 3.0 CAP
BOY'S BLITZING 3.0 CAP
BOY'S BLITZING 3.0 CAP
Код на производ:
(1305457-001)
UNDER ARMOUR

BOY'S BLITZING 3.0 CAP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS/S *
 • XS *
 • SM *
 • S/M *
 • S *
 • MD *
 • M/L *
 • M *
 • LG *
 • L *
 • L/XL *
 • XL *
 • XXL *
 • 2XL *
 • 3XL *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош