Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Ранец
Код на производ:
(BA6030-615)
NIKE

Y NK ELMNTL BKPK - FA19

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.432 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack. Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што се затвораат со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место. Подетално

Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack.

Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што се затвораат со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место.

Вградените ремени за рамо се прилагодливи, така што лесно можете да прилагодите според вашите потреби за да ви овозможат максимална удобност.

Рачката за носење ви дава друга опција за носење.

Спецификации:

• Димензии: 46cm x 31cm x 13cm

• Затворање со патент

• Преден џеб со патент

• Преграда за пенкало и ситници

• Прилагодливи ремени за рамо

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: розова

• Шифра на артикл: BA6030-615

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack.

Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што се затвораат со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место.

Вградените ремени за рамо се прилагодливи, така што лесно можете да прилагодите според вашите потреби за да ви овозможат максимална удобност.

Рачката за носење ви дава друга опција за носење.

Спецификации:

• Димензии: 46cm x 31cm x 13cm

• Затворање со патент

• Преден џеб со патент

• Преграда за пенкало и ситници

• Прилагодливи ремени за рамо

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: розова

• Шифра на артикл: BA6030-615

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU8966-010
Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода. Меките ремени и џебовите...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DJ1921-020
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец CU8962-410
Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности. Главнио...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош