Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK GK MATCH - FA20
NK GK MATCH - FA20
NK GK MATCH - FA20
NK GK MATCH - FA20
Детски ракавици за голмани – фудбал
Код на производ:
(CQ7799-010)
NIKE

NK GK MATCH - FA20

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike GOALKEEPER MATCH се детски голмански фудбалски ракавици. Тие се многу удобни и ќе ви овозможат да ги покажете своите вештини на голот. Подетално

Nike GOALKEEPER MATCH се детски голмански фудбалски ракавици.

Тие се многу удобни и ќе ви овозможат да ги покажете своите вештини на голот.

Пената ги штити дланките со тоа што ги ублажува ударите.

Ременот на зглобот се прилагодува.

Мрежестите делови овозможуваат оптимална циркулација на воздухот.

Овие голмански ракавици се вистинскиот избор за сите голмани.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 33% полиестер, 37% латекс, 21% EVA, 9% најлон

• Прикажана боја: Црна, Бела

• Шифра на артикл: CQ7799-010

Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike GOALKEEPER MATCH се детски голмански фудбалски ракавици.

Тие се многу удобни и ќе ви овозможат да ги покажете своите вештини на голот.

Пената ги штити дланките со тоа што ги ублажува ударите.

Ременот на зглобот се прилагодува.

Мрежестите делови овозможуваат оптимална циркулација на воздухот.

Овие голмански ракавици се вистинскиот избор за сите голмани.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 33% полиестер, 37% латекс, 21% EVA, 9% најлон

• Прикажана боја: Црна, Бела

• Шифра на артикл: CQ7799-010

Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош