Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NHN NIKE BASIC PACK CREW 3PK
NHN NIKE BASIC PACK CREW 3PK
NHN NIKE BASIC PACK CREW 3PK
NHN NIKE BASIC PACK CREW 3PK
Чорапи
Код на производ:
(UN0027-W2F)
NIKE

NHN NIKE BASIC PACK CREW 3PK

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Цена со попуст
325 ДЕН
Заштеда: 265 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 *
 • 5-6 *
 • 5-7 *
 • 0-12 *
 • 2-3 *
 • 3-4 *
 • 4-5 *
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Basic Pack Crew се чорапи дизајнирани за сите дневни активности. Лесно се прилагодуваат на стапалото. Подетално

Nike Basic Pack Crew се чорапи дизајнирани за сите дневни активности.

Лесно се прилагодуваат на стапалото.

Тие се изработени од лесен, растеглив материјал со голем процент од памук за да бидат поудобни за носење.

Пакетот содржи три пара чорапи.

Спецификации:

 • Унисекс спортски чорапи

 • Три пара во пакет

 • Боја: бела / црна / сива

 • Шифра на артикл: UN0027-W2F

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Basic Pack Crew се чорапи дизајнирани за сите дневни активности.

Лесно се прилагодуваат на стапалото.

Тие се изработени од лесен, растеглив материјал со голем процент од памук за да бидат поудобни за носење.

Пакетот содржи три пара чорапи.

Спецификации:

 • Унисекс спортски чорапи

 • Три пара во пакет

 • Боја: бела / црна / сива

 • Шифра на артикл: UN0027-W2F

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи RN0370-U10
266 ДЕН
Заштеда 55%
590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""