за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
KANDER HERMON
Код на производ: KAF233M206-32
KANDER

KANDER HERMON

Код на производ: KAF233M206-32
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 45 45
  • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF233M200-01
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203M224-01
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203M219-09
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
3.474 ДЕН
Заштеда 40%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
KANDER KANDER HERMON
Кондури
KANDER KANDER HERMON