за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH
THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH
THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH
THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH
THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH
THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH
Код на производ: NF0A7W4YODR1
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH

Код на производ: NF0A7W4YODR1
11.790 ДЕН
11.790 ДЕН
10.022 ДЕН
Заштеда: 1.768 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5.5 36.5 22.5
  • 6 37 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 39.5 25.5
  • 9 40 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A7W6BYV31
9.512 ДЕН
Заштеда 15%
11.190 ДЕН
Додај во кошничка
THE NORTH FACE THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH
Кондури
THE NORTH FACE THE NORTH FACE WOMEN’S VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGH