за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
adidas Winterplay Minnie I
Код на производ: IG7191
adidas

adidas Winterplay Minnie I

Код на производ: IG7191
Код на производителот: LZX32
adidas Winterplay Minnie I се зимски чевли за бебиња кои ќе обезбедат безбеден чекор за вашите малечки. Каде и да талкаат малите, со нив оди и Мини Маус. Овие чевли за бебиња adidas се направени со широко вклопување што им дава простор на стапалата за растегнување и свиткување. Мекиот покрив обезбедува доволно покривање при ладно време. Со овие зимски чевли на аdidas за деца, вашето дете ќе биде подготвено за следната авантура на отворено. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Бебешки чевли за зима Цврст гумен ѓон Најмалку 50% рециклирана содржина.
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9-K 27 16.1
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Winterplay Minnie I се зимски чевли за бебиња кои ќе обезбедат безбеден чекор за вашите малечки. Каде и да талкаат малите, со нив оди и Мини Маус. Овие чевли за бебиња adidas се направени со широко вклопување што им дава простор на стапалата за растегнување и свиткување. Мекиот покрив обезбедува доволно покривање при ладно време. Со овие зимски чевли на аdidas за деца, вашето дете ќе биде подготвено за следната авантура на отворено. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Бебешки чевли за зима
 • Цврст гумен ѓон
 • Најмалку 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas Winterplay Minnie I
  Патики
  adidas Winterplay Minnie I