за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
Код на производ: DC9968-600
NIKE

NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG

Код на производ: DC9968-600
Nike Phantom GX Elite Firm Ground се фудбалско копачки за возрасни за играње на цврста земја. Ако сте опседнати со усовршување на оваа игра, тогаш ова се копачките за вас. Nike ги дизајнираше овие копачки за вас и за најголемите светски ѕвезди за да ви обезбедат високо ниво на квалитет, бидејќи вие го барате најдоброто од себе и од вашите обувки. Преполни со револуционерниот материјал Nike Gripknit, овие копачки обезбедуваат подобар контакт со топката. Тие имаат интуитивен дизајн кој е оптимизиран и за подобри перформанси во шутирањето и за подобра контрола на топката. Nike Gripknit е леплив материјал кој обезбедува подобар контакт со топката. Тој е обликуван според обликот на вашето стапало и ви дава подеднакво добар стисок и во суви и во влажни услови. Асиметријата во горниот отвор и петицата обезбедува удобност. Меките делови во петицата помагаат да се намали иритацијата и притисокот без да се загрози структурата и стабилноста. Крампоните со три ѕвезди заедно со флексибилните жлебови во предниот дел ви помагаат брзо да го промените правецот. Дали ја гледате лупата линија на ѓонот? Се совпаѓа со вашите типични движења на теренот - директно напред, потоа цик-цак пред да удрите. Спецификација: Фудбалски копачки за возрасни Плиток профил За употреба на малку влажни терени со кратка трева.
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Phantom GX Elite Firm Ground се фудбалско копачки за возрасни за играње на цврста земја. Ако сте опседнати со усовршување на оваа игра, тогаш ова се копачките за вас. Nike ги дизајнираше овие копачки за вас и за најголемите светски ѕвезди за да ви обезбедат високо ниво на квалитет, бидејќи вие го барате најдоброто од себе и од вашите обувки. Преполни со револуционерниот материјал Nike Gripknit, овие копачки обезбедуваат подобар контакт со топката. Тие имаат интуитивен дизајн кој е оптимизиран и за подобри перформанси во шутирањето и за подобра контрола на топката. Nike Gripknit е леплив материјал кој обезбедува подобар контакт со топката. Тој е обликуван според обликот на вашето стапало и ви дава подеднакво добар стисок и во суви и во влажни услови. Асиметријата во горниот отвор и петицата обезбедува удобност. Меките делови во петицата помагаат да се намали иритацијата и притисокот без да се загрози структурата и стабилноста. Крампоните со три ѕвезди заедно со флексибилните жлебови во предниот дел ви помагаат брзо да го промените правецот. Дали ја гледате лупата линија на ѓонот? Се совпаѓа со вашите типични движења на теренот - директно напред, потоа цик-цак пред да удрите.
Спецификација:

 • Фудбалски копачки за возрасни
 • Плиток профил
 • За употреба на малку влажни терени со кратка трева

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG
  Копачки
  NIKE Gripknit Phantom GX Elite FG