за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Phantom GX Club MG
NIKE Phantom GX Club MG
NIKE Phantom GX Club MG
NIKE Phantom GX Club MG
NIKE Phantom GX Club MG
NIKE Phantom GX Club MG
NIKE Phantom GX Club MG
NIKE Phantom GX Club MG
Код на производ: DD9564-600
NIKE

NIKE Phantom GX Club MG

Код на производ: DD9564-600
Nike Phantom GX Club MG се детски фудбалски копачки за тинејџери, кои носат бескомпромисно уживање во играта на најважното споредно нешто на светот. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, тие комбинираат супериорен дизајн и функционалност. Горниот дел од синтетичка кожа го доближува вашето стапало уште поблиску до топката за прецизен допир при дриблинг и додавање. Асиметричното врзување дава повеќе простор за контакт со топката, така што контролата на топката ќе биде на највисоко ниво. Тие се направени за употреба на природни и синтетички површини. Логото на Nike јасно зборува за љубовта кон брендот. Облечете ги овие функционални копачки на Nike и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим. Спецификација: Детски фудбалски копачки за тинејџери За употреба на природни и синтетички површини Горен дел од синтетичка кожа Асиметрични врвки Плиток профил Лого на Nike.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Phantom GX Club MG се детски фудбалски копачки за тинејџери, кои носат бескомпромисно уживање во играта на најважното споредно нешто на светот. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, тие комбинираат супериорен дизајн и функционалност. Горниот дел од синтетичка кожа го доближува вашето стапало уште поблиску до топката за прецизен допир при дриблинг и додавање. Асиметричното врзување дава повеќе простор за контакт со топката, така што контролата на топката ќе биде на највисоко ниво. Тие се направени за употреба на природни и синтетички површини. Логото на Nike јасно зборува за љубовта кон брендот. Облечете ги овие функционални копачки на Nike и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим.
Спецификација:

 • Детски фудбалски копачки за тинејџери
 • За употреба на природни и синтетички површини
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Асиметрични врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Копачки DD9549-600
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Phantom GX Club MG
  Копачки
  NIKE Phantom GX Club MG