за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
adidas Winterplay Mickey I
Код на производ: IG7190
adidas

adidas Winterplay Mickey I

Код на производ: IG7190
Код на производителот: LZX31
adidas Winterplay Mickey I се зимски чевли за бебиња кои ќе обезбедат безбеден чекор за вашите малечки. Кога времето ќе залади, авантурите не престануваат. Овие чевли за бебиња од adidas ги загреваат малите стапала додека Мики Маус на Дизни ја носи забавата. Направени за широко вклопување со мек, флексибилен горен дел, овие чизми се дизајнирани да обезбедат удобност. Цврстиот гумен ѓон им помага на малите да се движат стабилно на лизгави или кашести површини. Направени од низа рециклирани материјали, овие чевли имаат најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Бебешки чевли за зима Цврст гумен ѓон Најмалку 50% рециклирана содржина.
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9-K 27 16.1
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Winterplay Mickey I се зимски чевли за бебиња кои ќе обезбедат безбеден чекор за вашите малечки. Кога времето ќе залади, авантурите не престануваат. Овие чевли за бебиња од adidas ги загреваат малите стапала додека Мики Маус на Дизни ја носи забавата. Направени за широко вклопување со мек, флексибилен горен дел, овие чизми се дизајнирани да обезбедат удобност. Цврстиот гумен ѓон им помага на малите да се движат стабилно на лизгави или кашести површини. Направени од низа рециклирани материјали, овие чевли имаат најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Бебешки чевли за зима
 • Цврст гумен ѓон
 • Најмалку 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Winterplay Mickey I
  Патики
  adidas Winterplay Mickey I