за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
adidas X CRAZYFAST.4 FxG
Код на производ: HQ4535
adidas

adidas X CRAZYFAST.4 FxG

Код на производ: HQ4535
Код на производителот: MBX71
Не ја прекинувајте играта со овие фудбалски копачки adidas X CRAZYFAST.4 FxG. Со овие копачки, едноставно променете го вашиот стил, направете нов потег и оставете ги вашите ривали да се прашуваат што ќе правите понатаму. Подивете се во adidas X Crazyfast. Разновидниот ѓон на овие копачки сè за брзо одржување на цврста состојба на нечистотија, тврди површини и вештачка трева. Мек и издржлив, обложениот текстилен горен дел е дизајниран да обезбеди цврсто чувство на топката при дриблинг со голема брзина. Направени од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки фудбалски копачки Направени од 50% рециклирана содржина.
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10- 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Не ја прекинувајте играта со овие фудбалски копачки adidas X CRAZYFAST.4 FxG. Со овие копачки, едноставно променете го вашиот стил, направете нов потег и оставете ги вашите ривали да се прашуваат што ќе правите понатаму. Подивете се во adidas X Crazyfast. Разновидниот ѓон на овие копачки сè за брзо одржување на цврста состојба на нечистотија, тврди површини и вештачка трева. Мек и издржлив, обложениот текстилен горен дел е дизајниран да обезбеди цврсто чувство на топката при дриблинг со голема брзина. Направени од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки фудбалски копачки
 • Направени од 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas X CRAZYFAST.4 FxG
  Копачки
  adidas X CRAZYFAST.4 FxG