за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
NIKE RT LIVE
Код на производ: CW1621-003
NIKE

NIKE RT LIVE

Код на производ: CW1621-003
NIKE RT LIVE се детски патики за секојдневно носење. Тие се многу удобни и лесни. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил, со засилен дел околу прстите. Мрежестата текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот. Целосно новиот систем обезбедува вистинска поддршка за време на сите детски активности. Брендирањето Nike Swoosh го нагласува идентитетот на брендот и спортскиот стил. Издржлив гумен надворешен ѓон обезбедува супериорна тракција. Инјектираната пилонска пена додава удобност. Овие патики се одличен избор за активните денови на вашите деца. Децата ќе бидат воодушевени од нивниот модерен дизајн и со задоволство ќе ги носат. Спецификација: Горен дел: синтетички, текстилен Гумен ѓон.
5.090 ДЕН
5.090 ДЕН
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 12C 29.5 18
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 35 22
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NIKE RT LIVE се детски патики за секојдневно носење. Тие се многу удобни и лесни. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил, со засилен дел околу прстите. Мрежестата текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот. Целосно новиот систем обезбедува вистинска поддршка за време на сите детски активности. Брендирањето Nike Swoosh го нагласува идентитетот на брендот и спортскиот стил. Издржлив гумен надворешен ѓон обезбедува супериорна тракција. Инјектираната пилонска пена додава удобност. Овие патики се одличен избор за активните денови на вашите деца. Децата ќе бидат воодушевени од нивниот модерен дизајн и со задоволство ќе ги носат.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетички, текстилен
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ0297-102
  4.014 ДЕН
  Заштеда 40%
  6.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE RT LIVE
  Патики
  NIKE RT LIVE