Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
ASICS Patriot 13
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1011B485-001)
ASICS

ASICS Patriot 13

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање PATRIOT™ 13 се дизајнирани да им помогнат на тркачите да имаат подобри перформанси. Овие патики за трчање комбинираат удобност и издржливост насочени кон постигнување на вашите цели. Горниот дел на патиката е изработен од мрежест материјал кој овозможува подобра прозрачност и го задржува чувството на свежина. Централниот ѓон изработен од EVA пена придонесува за удобност при трчање, а ѓонот обезбедува зафат на која било површина. Спецификација: Машки патики за трчање Врвки.
Подетално

Машките патики за трчање PATRIOT™ 13 се дизајнирани да им помогнат на тркачите да имаат подобри перформанси. Овие патики за трчање комбинираат удобност и издржливост насочени кон постигнување на вашите цели. Горниот дел на патиката е изработен од мрежест материјал кој овозможува подобра прозрачност и го задржува чувството на свежина. Централниот ѓон изработен од EVA пена придонесува за удобност при трчање, а ѓонот обезбедува зафат на која било површина.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1011B472-001
  10.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  12.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1011B338-600
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1011B485-403
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош