Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW4586)
adidas

adidas PREDATOR ACCURACY.2 FIRM GROUND

Претходна цена
8.888 ДЕН
Моментална цена
8.888 ДЕН
Цена со попуст
7.110 ДЕН
Заштеда: 1.778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR ACURACY.2 FIRM GROUND се удобни фудбалски копачки за возрасни наменети за прецизна игра на цврсти фудбалски терени, кои делумно се направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, нишанете совршено со фудбалските копачки на adidas PREDATOR ACCURACY. Имаат мек HybridTouch горен дел со полудлабок текстилен отвор за „заклучување“ на стапалото и обликувана влошка за да се обезбеди играње без одвраќање. Гумените елементи со грип со висока дефиниција додаваат прецизност при фотографирањето, а ѓонот ви овозможува да доминирате на цврсто тло. Горниот дел од овие чизми содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Фудбалски копачки за возрасни Дизајниран за играње на цврсти фудбалски терени Врвки Горен дел HybridTouch Формирана влошка Ѓон за цврсти терени Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина.
Подетално

adidas PREDATOR ACURACY.2 FIRM GROUND се удобни фудбалски копачки за возрасни наменети за прецизна игра на цврсти фудбалски терени, кои делумно се направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, нишанете совршено со фудбалските копачки на adidas PREDATOR ACCURACY. Имаат мек HybridTouch горен дел со полудлабок текстилен отвор за „заклучување“ на стапалото и обликувана влошка за да се обезбеди играње без одвраќање. Гумените елементи со грип со висока дефиниција додаваат прецизност при фотографирањето, а ѓонот ви овозможува да доминирате на цврсто тло. Горниот дел од овие чизми содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Фудбалски копачки за возрасни
 • Дизајниран за играње на цврсти фудбалски терени
 • Врвки
 • Горен дел HybridTouch
 • Формирана влошка
 • Ѓон за цврсти терени
 • Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош