Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND
Код на производ:
(GW4609)
adidas

adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Погодете ја целта со релјефната прецизност на adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND детски фудбалски копачки. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, нишанете совршено со фудбалските копачки на adidas PREDATOR ACCURACY. Имаат мек синтетички горен дел со текстура со висока дефиниција во зоната на удар. Оваа мешавина од релјефни елементи и подигнат отпечаток е тука за да ви помогне секое додавање и удар да го направите суперпрецизно. Одоздола има специјализиран ѓон кој ве прави лидер и шеф на цврста земја. Спецификација: Фудбалски копачки за деца Дизајнирани за играње на цврсти фудбалски терени Врвки Синтетички горен дел 3D текстура за мек допир Ѓон за цврсти терени.
Подетално

Погодете ја целта со релјефната прецизност на adidas PREDATOR ACCURACY.3 FIRM GROUND детски фудбалски копачки. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, нишанете совршено со фудбалските копачки на adidas PREDATOR ACCURACY. Имаат мек синтетички горен дел со текстура со висока дефиниција во зоната на удар. Оваа мешавина од релјефни елементи и подигнат отпечаток е тука за да ви помогне секое додавање и удар да го направите суперпрецизно. Одоздола има специјализиран ѓон кој ве прави лидер и шеф на цврста земја. Спецификација:

 • Фудбалски копачки за деца
 • Дизајнирани за играње на цврсти фудбалски терени
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • 3D текстура за мек допир
 • Ѓон за цврсти терени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош