Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND
Код на производ:
(HQ0952)
adidas

adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Цена со попуст
2.550 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND се детски фудбалски копачки за играње на различни терени. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, нишанете совршено со фудбалските копачки на adidas Predator. Создадени да обезбедат удобно вклопување, овие детски фудбалски копачки имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Овој горен дел се потпира на сестран надворешен ѓон кој ќе биде од голема помош на цврсти, тврди и вештачки терени со трева. Спецификација: Детски копачки за играње на различни терени Втиснат синтетички горен дел Ѓон прилагоден за употреба на цврсти, тврди и вештачки површини од трева.
Подетално

adidas PREDATOR ACCURACY.4 FLEXIBLE GROUND се детски фудбалски копачки за играње на различни терени. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, нишанете совршено со фудбалските копачки на adidas Predator. Создадени да обезбедат удобно вклопување, овие детски фудбалски копачки имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Овој горен дел се потпира на сестран надворешен ѓон кој ќе биде од голема помош на цврсти, тврди и вештачки терени со трева.
Спецификација:

 • Детски копачки за играње на различни терени
 • Втиснат синтетички горен дел
 • Ѓон прилагоден за употреба на цврсти, тврди и вештачки површини од трева

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош