Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
adidas COPA PURE.1 FG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(HQ8904)
adidas

adidas COPA PURE.1 FG

Претходна цена
14.388 ДЕН
Моментална цена
14.388 ДЕН
Цена со попуст
11.510 ДЕН
Заштеда: 2.878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога ќе стапите на теренот, не само играјте ја играта - почувствувајте ја, приближете се до топката во машките фудбалски копачки на adidas Copa Pure.1. Удобните копачки кои го гушкаат вашето стапало обезбедуваат топката да остане под ваша контрола. Копчињата во форма се идеални за играње на сува природна трева. Нивниот дизајн е инспириран од најголемата фудбалска сцена, тие имаат плиток профил со класични врвки. 3D печатењето ја зголемува естетиката. Спецификација: Фудбалски копачки Плиток профил Врвки Горен дел од кожа и текстил 3D хаптички печатење Синтетичка постава Ѓон со обликувани крампони.
Подетално

Кога ќе стапите на теренот, не само играјте ја играта - почувствувајте ја, приближете се до топката во машките фудбалски копачки на adidas Copa Pure.1. Удобните копачки кои го гушкаат вашето стапало обезбедуваат топката да остане под ваша контрола. Копчињата во форма се идеални за играње на сува природна трева. Нивниот дизајн е инспириран од најголемата фудбалска сцена, тие имаат плиток профил со класични врвки. 3D печатењето ја зголемува естетиката. Спецификација:

 • Фудбалски копачки
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и текстил
 • 3D хаптички печатење
 • Синтетичка постава
 • Ѓон со обликувани крампони

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош