Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
SLAZENGER Mogli
Детски кондури
Код на производ:
(SLF213G203-08)
SLAZENGER

SLAZENGER Mogli

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
2.116 ДЕН
Заштеда: 3.174 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SLAZENGER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
35,5
36 36
36,5
37 37
37,5
38 38
38,5
39 39
39,5
40
1
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош