Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
SKECHERS GRAVLEN
Детски кондури
Код на производ:
(94060L-BRN)
SKECHERS

SKECHERS GRAVLEN

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
1.596 ДЕН
Заштеда: 2.394 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 27.5 27.5
 • 28 28
 • 28.5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 33.5 33.5
 • 34 34
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 39.5 39.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
27.5 27.5
28 28
28.5 28.5
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
33.5 33.5
34 34
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5 36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
39.5 39.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 400620L-BLK
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 401504N-BLNV
2.312 ДЕН
Заштеда 20%
2.890 ДЕН
Помош