Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
NIKE MC Trainer
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(CU3580-001)
NIKE

NIKE MC Trainer

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike MC Trainer се машки патики за тренинг дизајнирани успешно да одговорат на различни спортски предизвици. Овие машки тренери се издржливи, стабилни и флексибилни, без разлика дали вежбате во теретана или на отворено. Гумениот ѓон обезбедува влечење на различни површини. Ѓонот е задебелен под петицата за да обезбеди стабилност при кревање тегови, додека е потенок во предниот дел за флексибилност при трчање. Мрежестиот горен дел дава удобност и подобра вентилација на стапалото. Без разлика дали тренирате напорно во теретана, кревате тегови или трчате на кратки патеки, овие машки обувки за тренинг ќе бидат одличен избор за вас.Спецификација: Машки патики - тренинг Плиток профил/тантели Гумен ѓон Задебелен ѓон на петицата Мрежест горен дел што дише.
Подетално

Nike MC Trainer се машки патики за тренинг дизајнирани успешно да одговорат на различни спортски предизвици. Овие машки тренери се издржливи, стабилни и флексибилни, без разлика дали вежбате во теретана или на отворено. Гумениот ѓон обезбедува влечење на различни површини. Ѓонот е задебелен под петицата за да обезбеди стабилност при кревање тегови, додека е потенок во предниот дел за флексибилност при трчање. Мрежестиот горен дел дава удобност и подобра вентилација на стапалото. Без разлика дали тренирате напорно во теретана, кревате тегови или трчате на кратки патеки, овие машки обувки за тренинг ќе бидат одличен избор за вас.
Спецификација:

 • Машки патики - тренинг
 • Плиток профил/тантели
 • Гумен ѓон
 • Задебелен ѓон на петицата
 • Мрежест горен дел што дише

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош