Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
SKECHERS Uno
Машки патики
Код на производ:
(52458-OLV)
SKECHERS

SKECHERS Uno

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 48.5 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Skechers Uno се машки lifestyle патики со воздушен ѓон. Секојдневната и целодневната удобност и одличниот стил се непогрешлива комбинација. Горниот дел е изработен од кожа со дупки кои придонесуваат за дишење и свежина при секој чекор. Гумениот ѓон со воздушна единица зрачи со удобност и издржливост и на овој начин целосно ќе му се препуштите на задоволството што го овозможува овој модел. Плиткиот профил и елегантниот изглед зрачат со софистициран изглед и совршено се вклопуваат со секоја облека што ја носите. Спецификација: Машки патики Плиток профил Гумен ѓон Единица за воздух Потпис на брендот Skechers Врвки.
Подетално

Skechers Uno се машки lifestyle патики со воздушен ѓон. Секојдневната и целодневната удобност и одличниот стил се непогрешлива комбинација. Горниот дел е изработен од кожа со дупки кои придонесуваат за дишење и свежина при секој чекор. Гумениот ѓон со воздушна единица зрачи со удобност и издржливост и на овој начин целосно ќе му се препуштите на задоволството што го овозможува овој модел. Плиткиот профил и елегантниот изглед зрачат со софистициран изглед и совршено се вклопуваат со секоја облека што ја носите.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Единица за воздух
 • Потпис на брендот Skechers
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  48.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош