Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MERRELL Moab Speed Mid A/C Wtrpf
MERRELL Moab Speed Mid A/C Wtrpf
MERRELL Moab Speed Mid A/C Wtrpf
MERRELL Moab Speed Mid A/C Wtrpf
Детски кондури
Код на производ:
(MK265424)
MERRELL

MERRELL Moab Speed Mid A/C Wtrpf

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32 20
 • 1.5 1.5
 • 2 33 21
 • 2.5 2.5
 • 3 34 22
 • 3.5 3.5
 • 4 35 23
 • 4.5 4.5
 • 5 36 24
 • 5.5 5.5
 • 6 37 25
 • 7 38 25
 • 10 28 16
 • 10.5 10.5
 • 11 29 17
 • 11.5 11.5
 • 12 30 18
 • 12.5 12.5
 • 13 31 19
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
MERRELL MOAB SPEED MID A/C WTRPF се супериорни детски полудлабоки патики за пешачење, патека и разни авантури на отворено. Нивниот горен дел е изработен од синтетичка кожа и текстил и обложен со технологијата Gore-Tex, која штити од неповолни временски услови. Деконструираниот гумен ѓон е отпорен на несакани удари и совршено се прилепува на различни површини. Гумената капа на горниот дел е дополнително засилување. Издржливоста и удобноста се синоним за брендот Merrell. Уникатниот стил со исклучителни перформанси ќе ви се допадне и вам и на вашите деца. Спецификација: детски патики – outdoor Горен дел – синтетичка кожа, текстил и Gore-Tex технологија.
Подетално

MERRELL MOAB SPEED MID A/C WTRPF се супериорни детски полудлабоки патики за пешачење, патека и разни авантури на отворено. Нивниот горен дел е изработен од синтетичка кожа и текстил и обложен со технологијата Gore-Tex, која штити од неповолни временски услови. Деконструираниот гумен ѓон е отпорен на несакани удари и совршено се прилепува на различни површини. Гумената капа на горниот дел е дополнително засилување. Издржливоста и удобноста се синоним за брендот Merrell. Уникатниот стил со исклучителни перформанси ќе ви се допадне и вам и на вашите деца.
Спецификација:

 • детски патики – outdoor
 • Горен дел – синтетичка кожа, текстил и Gore-Tex технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Деца-момчиња
  Намена Outdoor
  Бренд MERRELL
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 32 20
  1.5
  2 33 21
  2.5
  3 34 22
  3.5
  4 35 23
  4.5
  5 36 24
  5.5
  6 37 25
  7 38 25
  10 28 16
  10.5
  11 29 17
  11.5
  12 30 18
  12.5
  13 31 19
  13.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош