Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MERRELL NOW CRUSH 3.0 JR WTRPF
MERRELL NOW CRUSH 3.0 JR WTRPF
MERRELL NOW CRUSH 3.0 JR WTRPF
MERRELL NOW CRUSH 3.0 JR WTRPF
MERRELL NOW CRUSH 3.0 JR WTRPF
MERRELL NOW CRUSH 3.0 JR WTRPF
Детски чизми
Код на производ:
(ML266131)
MERRELL

MERRELL NOW CRUSH 3.0 JR WTRPF

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 1
 • 1.5 1.5
 • 2 2
 • 2.5 2.5
 • 3 3
 • 3.5 3.5
 • 4 20 13
 • 4.5 4.5
 • 5 21 13.5
 • 5.5 5.5
 • 6 22 14
 • 6.5 6.5
 • 7 24 14.5
 • 7.5 7.5
 • 8 25 15
 • 8.5 8.5
 • 9 26 15.5
 • 9.5 9.5
 • 10 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4 20 13
4.5
5 21 13.5
5.5
6 22 14
6.5
7 24 14.5
7.5
8 25 15
8.5
9 26 15.5
9.5
10 27 16
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ML261278
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.845 ДЕН
Заштеда 50%
3.690 ДЕН
Помош