Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MERRELL SNOW CRUSH 3.0 WTRPF
MERRELL SNOW CRUSH 3.0 WTRPF
MERRELL SNOW CRUSH 3.0 WTRPF
MERRELL SNOW CRUSH 3.0 WTRPF
MERRELL SNOW CRUSH 3.0 WTRPF
MERRELL SNOW CRUSH 3.0 WTRPF
Детски чизми
Код на производ:
(MK266123)
MERRELL

MERRELL SNOW CRUSH 3.0 WTRPF

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32 20
 • 1.5 1.5
 • 2 33 21
 • 2.5 2.5
 • 3 34 22
 • 3.5 3.5
 • 4 35 23
 • 4.5 4.5
 • 5 36 24
 • 5.5 5.5
 • 6 37 25
 • 7 38 25
 • 10 28 16
 • 10.5 10.5
 • 11 29 17
 • 11.5 11.5
 • 12 30 18
 • 12.5 12.5
 • 13 31 19
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32 20
1.5
2 33 21
2.5
3 34 22
3.5
4 35 23
4.5
5 36 24
5.5
6 37 25
7 38 25
10 28 16
10.5
11 29 17
11.5
12 30 18
12.5
13 31 19
13.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош