Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof
Детски чизми
Код на производ:
(MK265035)
MERRELL

MERRELL Snow Bank 3.0 Waterproof

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32 20
 • 1.5 1.5
 • 2 33 21
 • 2.5 2.5
 • 3 34 22
 • 3.5 3.5
 • 4 35 23
 • 4.5 4.5
 • 5 36 24
 • 5.5 5.5
 • 6 37 25
 • 7 38 25
 • 10 28 16
 • 10.5 10.5
 • 11 29 17
 • 11.5 11.5
 • 12 30 18
 • 12.5 12.5
 • 13 31 19
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Marrell SNOW BANK се детски зимски чизми кои одговараат на сите предизвици кои ги носат студените зимски денови. Marrell е позната американска спортска куќа која ги користи најновите иновации за да создаде производи кои се издржливи и долготрајни. Овие чизми се лесно поставени, но благодарение на иновативните технологии, стапалата на вашето дете остануваат топли и суви, дури и кога надвор е многу студено. Тие се водоотпорни, лесни и удобни, пред сè. Лесно се облекуваат, лесно се соблекуваат. Во детските зимски чизми на Marrell SNOW BANK, зимските магии се навистина магични. Спецификација: Детски зимски чизми Водоотпорни чизми.
Подетално

Marrell SNOW BANK се детски зимски чизми кои одговараат на сите предизвици кои ги носат студените зимски денови. Marrell е позната американска спортска куќа која ги користи најновите иновации за да создаде производи кои се издржливи и долготрајни. Овие чизми се лесно поставени, но благодарение на иновативните технологии, стапалата на вашето дете остануваат топли и суви, дури и кога надвор е многу студено. Тие се водоотпорни, лесни и удобни, пред сè. Лесно се облекуваат, лесно се соблекуваат. Во детските зимски чизми на Marrell SNOW BANK, зимските магии се навистина магични.
Спецификација:

 • Детски зимски чизми
 • Водоотпорни чизми

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чизми
  Пол Деца-момчиња
  Намена Outdoor
  Бренд MERRELL
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 32 20
  1.5
  2 33 21
  2.5
  3 34 22
  3.5
  4 35 23
  4.5
  5 36 24
  5.5
  6 37 25
  7 38 25
  10 28 16
  10.5
  11 29 17
  11.5
  12 30 18
  12.5
  13 31 19
  13.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош