Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
Детски патики
Код на производ:
(GZ6797)
adidas

adidas WINTERPLAY

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas WINTERPLAY детските унисекс чизми се направени за времето кое децата го обожаваат. Велкро ременот го олеснува облекувањето и соблекувањето, така што малите стапала можат брзо да излезат надвор. Најлонскиот горен дел е поставен за затоплување, така што и во лоши временски услови вашите малечки ќе бидат стоплени и безгрижни. Горниот дел на овие чизми содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Длабок профил Велкро ремени Најлонски горен дел со синтетички штитници .
Подетално

adidas WINTERPLAY детските унисекс чизми се направени за времето кое децата го обожаваат. Велкро ременот го олеснува облекувањето и соблекувањето, така што малите стапала можат брзо да излезат надвор. Најлонскиот горен дел е поставен за затоплување, така што и во лоши временски услови вашите малечки ќе бидат стоплени и безгрижни. Горниот дел на овие чизми содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Велкро ремени
 • Најлонски горен дел со синтетички штитници

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош