Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
Детски патики
Код на производ:
(GZ6800)
adidas

adidas WINTERPLAY

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K 17 9
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од скокање во вирови до правење снешко, малечките ќе уживаат во зимското време со adidas WINTERPLAY унисекс чизмите за бебиња и мали деца. Тие се направени да ги одржуваат стапалата на вашите малечки суви и топли, дури и во студените денови. Издржливиот најлонски горен дел има удобна постава и штитници од кал. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на ледените улици. Горниот дел на овие чизми содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Длабок профил Поширок модел Велкро ремен Најлонски горен дел со синтетички штитници од кал Гумен ѓон кој не остава траги.
Подетално

Од скокање во вирови до правење снешко, малечките ќе уживаат во зимското време со adidas WINTERPLAY унисекс чизмите за бебиња и мали деца. Тие се направени да ги одржуваат стапалата на вашите малечки суви и топли, дури и во студените денови. Издржливиот најлонски горен дел има удобна постава и штитници од кал. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на ледените улици. Горниот дел на овие чизми содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Поширок модел
 • Велкро ремен
 • Најлонски горен дел со синтетички штитници од кал
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1K 17 9
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ1709
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ6801
  2.870 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ6799
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Помош