Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Escape Plan
SKECHERS Escape Plan
SKECHERS Escape Plan
SKECHERS Escape Plan
SKECHERS Escape Plan
SKECHERS Escape Plan
SKECHERS Escape Plan
SKECHERS Escape Plan
Женски чизми
Код на производ:
(167413-CSNT)
SKECHERS

SKECHERS Escape Plan

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS ESCAPE PLAN женските lifestyle чизми се совршен избор за врнежливи и снежни денови, без разлика дали зимате во планина или во град. Влезете во студената и влажната сезона со доверба. Моделот на оваа спортска обувка ви помага да ги покриете сите животни стилови - од одење во канцеларија до одмор на планина. Горниот материјал е изработен од многу мека микро кожа (микрофибер) и е водоотпорен. Дотерувањето со вештачко крзно додава зимски шмек. Исто така, има страничен патент, а има и влошка од мемориска пена со воздушно ладење која обезбедува лесно амортизирање и додава удобност. Нелизгачкиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на различни површини, затоа уживајте безбедно каде и да ве однесе патот. Спецификација: Женски чизми – lifestyle Патент Влошка со мемориска пена Горен дел од микро кожа Водоотпорен Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS ESCAPE PLAN женските lifestyle чизми се совршен избор за врнежливи и снежни денови, без разлика дали зимате во планина или во град. Влезете во студената и влажната сезона со доверба. Моделот на оваа спортска обувка ви помага да ги покриете сите животни стилови - од одење во канцеларија до одмор на планина. Горниот материјал е изработен од многу мека микро кожа (микрофибер) и е водоотпорен. Дотерувањето со вештачко крзно додава зимски шмек. Исто така, има страничен патент, а има и влошка од мемориска пена со воздушно ладење која обезбедува лесно амортизирање и додава удобност. Нелизгачкиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на различни површини, затоа уживајте безбедно каде и да ве однесе патот. Спецификација:

 • Женски чизми – lifestyle
 • Патент
 • Влошка со мемориска пена
 • Горен дел од микро кожа
 • Водоотпорен
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чизми
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош