Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog
Машки копачки
Код на производ:
(DC0753-407)
NIKE

NIKE Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
18.390 ДЕН
Моментална цена
18.390 ДЕН
Цена со попуст
14.712 ДЕН
Заштеда: 3.678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog се машки копачки дизајнирани за силни и прецизни удари. Наменети за фудбал на мека подлога, овие копачки обезбедуваат оптимална стабилност и влечна сила. Дизајнот на овие копачки го нагласува совршено конструираното горниште, со детали кои го подигнуваат нивото на играта. Врз основа на Nike истражувањето, оваа врвна текстура обезбедува оптимална контрола при шутирање и дриблинг. Мрежестата конструкција со плетена конструкција совршено се вклопува на стапалото обезбедувајќи динамична поддршка. Благодарение на технологијата ACC, овие машки копачки ви даваат целосна контрола во влажни и суви услови. Спецификација: Копачки за возрасни Дизајнирани за игра мека подлога Flyknit горниште ACC технологија.
Подетално

Nike Phantom GT2 Elite Soft-Ground Pro Anti-Clog се машки копачки дизајнирани за силни и прецизни удари. Наменети за фудбал на мека подлога, овие копачки обезбедуваат оптимална стабилност и влечна сила. Дизајнот на овие копачки го нагласува совршено конструираното горниште, со детали кои го подигнуваат нивото на играта. Врз основа на Nike истражувањето, оваа врвна текстура обезбедува оптимална контрола при шутирање и дриблинг. Мрежестата конструкција со плетена конструкција совршено се вклопува на стапалото обезбедувајќи динамична поддршка. Благодарение на технологијата ACC, овие машки копачки ви даваат целосна контрола во влажни и суви услови.
Спецификација:

 • Копачки за возрасни
 • Дизајнирани за игра мека подлога
 • Flyknit горниште
 • ACC технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош