Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
ELLESSE Blandy
Женски патики
Код на производ:
(ELJ183271-01)
ELLESSE

ELLESSE Blandy

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
1.295 ДЕН
Заштеда: 1.295 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
Остави оценка

 • Julijana Spirovska
  Julijana Spirovska

  06.11.2022. 12:56

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EL22W40450-01
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EL22W80456-01
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF201F103-10
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош