Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
KANDER Abi
Детски кондури
Код на производ:
(KAF223G301-07)
KANDER

KANDER Abi

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.793 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 18
 • 28 28 18.7
 • 29 29 19.3
 • 30 30 20
 • 31 31 20.7
 • 32 32 21.3
 • 33 33 22
 • 34 34 22.7
 • 35 35 23.3
 • 35,5 35,5
 • 36 36 24
 • 36,5 36,5
 • 37 37 24.7
 • 37,5 37,5
 • 38 38 25.3
 • 38,5 38,5
 • 39 39 26
 • 39,5 39,5
 • 40 40 26.7
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топли, безбедни и удобни, Kander Abi детските outdoor чизми за девојчиња се најдобриот сојузник за сите зимски авантури. Горниот дел е издржлив и лесен за одржување. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето на малите и немирни стапала. Ѓонот со ребреста шара обезбедува добро прилепување на површина и спречува лизгање при сите активности. Интересниот дизајн ќе го развесели вашето девојче и уште повеќе ќе ужива во снегот. Спецификација: Длабок профил Еластично врзување Ѓон со ребреста шара.
Подетално

Топли, безбедни и удобни, Kander Abi детските outdoor чизми за девојчиња се најдобриот сојузник за сите зимски авантури. Горниот дел е издржлив и лесен за одржување. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето на малите и немирни стапала. Ѓонот со ребреста шара обезбедува добро прилепување на површина и спречува лизгање при сите активности. Интересниот дизајн ќе го развесели вашето девојче и уште повеќе ќе ужива во снегот.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Еластично врзување
 • Ѓон со ребреста шара

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Outdoor
  Бренд KANDER
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27 18
  28 28 18.7
  29 29 19.3
  30 30 20
  31 31 20.7
  32 32 21.3
  33 33 22
  34 34 22.7
  35 35 23.3
  35,5
  36 36 24
  36,5
  37 37 24.7
  37,5
  38 38 25.3
  38,5
  39 39 26
  39,5
  40 40 26.7
  1
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Кондури KAF223G304-07
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Кондури KAF223G200-73
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Кондури KAF223G200-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Помош