Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
KANDER Limbara
Машки outdoor кондури
Код на производ:
(KAF203M224-01)
KANDER

KANDER Limbara

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 26.7
 • 40.5 40.5
 • 41 41 27.3
 • 41.5 41.5
 • 42 42 28
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28.7
 • 43.5 43.5
 • 44 44 29.3
 • 44.5 44.5
 • 45 45 30
 • 45.5 45.5
 • 46 46 30.6
 • 46.5 46.5
 • 47 47 31.3
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39
39.5
40 40 26.7
40.5
41 41 27.3
41.5
42 42 28
42.5
43 43 28.7
43.5
44 44 29.3
44.5
45 45 30
45.5
46 46 30.6
46.5
47 47 31.3
47.5
48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M208-62
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M202-03
3.073 ДЕН
Заштеда 30%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M206-62
3.283 ДЕН
Заштеда 30%
4.690 ДЕН
Помош