Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX
Детски кондури
Код на производ:
(400620L-BLK)
SKECHERS

SKECHERS SKECHERS S-LIGHTS REMIX

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 30.5
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39,5 39,5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
28,5 28.5
29 29
30 30
30,5 30.5
31 31
31,5 31.5
32 32
33 33
33,5 33.5
34 34
35 35
35,5 35.5
36 36
36,5 36.5
37,5 37.5
38 38
38,5 38.5
39,5
40
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош